HOTEL KEOS

NJE HOTEL ME TRE YJE QE OFRON NJE PERVOJE TE JASHTEZAKONSHME NE SARANDE

NDJEHUNI SI NE SHTEPINE TUAJ

Hotel & Mengjes

I vendosur në një nga kodrat më panoramike në Sarandë në një distancë të shkurtër nga plazhi, Hotel Keos është zgjidhja e duhur për vizitorët që kërkojnë për një kombinim të hijeshisë, paqes dhe qetësisë, dhe një pozicion të përshtatshëm nga i cili mund të eksplorojnë Sarandën. Hoteli ynë është një hotel modern, elegant me 3 yje me pamje nga deti, i përsosur për një pushim romantik, simpatik për çifte ose familje.

Eshte vetëm 3 km nga qendra e qytetit dhe ofron një përvojë unike në një zonë shumë të qetë të qytetit.

Tek Hotel Keos ju do të mirëpriteni me një pritje shumë të ngrohtë midis stafit tonë profesional dhe mikpritësve të cilët do të bënin çmos për t'ju siguruar të gjitha lehtësitë dhe lukset që hoteli mund t'ju ofrojë. Hoteli ynë ofron vende publike që përfshijnë një ambient te jashtem të zonës së mëngjesit dhe një bar ku mund të shijoni një pije në menunë e barit dhe të gjeni paqe dhe qetësi duke shijuar klimën e butë të Sarandës.

Dhomat e bollshme moderne të këtij Hoteli të bukur ne gjirin Ionian ofrojnë mundësinë e pamjes së detit ndërsa pushoni në ballkonet tona të mëdha. Një mëngjes i pasur shtëpie do të jetë në dispozicion për çdo mysafir hoteli në zonën e shkëlqyer të brendshme dhe të jashtme, ku vizitoret mund të vazhdojnë të shijojnë pamjen e bukur të detit.

Nje pafundesi Perendimesh
Pamje Panoramike

Shijoni pamjet më mahnitese.

Facilitetet Kryesore
Çifte & Familje

Dhome Dopio

Me ballkon dhe pamje te gjeri nga deti

Dhome Teke

Me ballkon dhe pamje te gjeri nga deti

Dhome Katershe

Me ballkon dhe pamje nga deti

Tek ne do te gjeni

Sherbimet Tona

Relaksohuni dhe shijoni pushimet tuaja.

Besuar nga Partneret Tane

REZERVONI TANI PUSHIMET TUAJA
Ju mirëpresim çdo ditë të vitit ne hotelin tonë.
Nëse preferoni të rezervoni një dhomë mund të procesoni me butonin Rezervoni Tani ose të na kontaktoni në opsionet tona të kontaktit.

Shijoni qëndrimin tuaj!